Mūsu pakalpojumu klāsts sevī ietver automašīnas mazgāšanu, virsbūves krāsas pulēšanu, lukturu pulēšanu, virsbūves keramisko aizsārgpārklājumu, salona ķīmisko tīrīšanu un tās nodošanu īpašniekam, ievērojot teicama servisa un godprātības principus.

Virsbūves pulēšana

Automašīnas virsbūves pulēšanu var veikt jebkurai automašīnai neatkarīgi no vecuma, markas un krāsas. Auto pulēšana atjaunos Jūsu auto ārējo izskatu, bet komplektā ar keramisko aizsargpārklājumu pasargās automašīnu no apkārtējās vides iedarbības un ķīmijas agresīvās iedarbības, kā arī no mainīgajiem laika apstākļiem. Auto virsbūves pulēšanas laiks un izmaksas ir atkarīgas no automašīnas stāvokļa un izmēra. Precīzu cenu ir iespējams noteikt klātienē, kad speciālists veiks automašīnas vizuālo apskati, taču iepazīties ar cenu diapazonu Jūs varat sadaļā Cenas.

Lukturu pulēšana

Lukturi, tāpat kā automašīnas virsbūve tiek pakļauti apkārtējas vides iedarbībai. Uz tiem parādās mikroplaisas, ar laiku tie maina savu krāsu vai arī paliek miglaini. Veicam plastmasas lukturu pulēšanu.

Lukturu pulēšana ļauj tikt vaļā no sīkiem skrāpējumiem un miglainības, atjaunot lukturu caurspīdīgumu un spilgtumu.

Pulēšana tiek veikta ar speciālu disku un pastu palīdzību, kas noņem mikrobojājumus. Lukturu pulēšanas laikā, noņemot to bojāto daļu, tāpat tiek noņemts lukturu rūpnīcas aizsargpārklājums,  tāpēc pēc pulēšanas lukturi tiek no jauna pārklāti ar speciālo keramisko pārklājumu, kas aizsargās tos no UV starojuma iedarbības un pagarinās to mužu.

Keramiskais aizsargpārklājums

Noteikti katrs no mums vēlas, lai viņa automašīna arī pēc ilgāka laika izskatītos kā tikko no salona. Bez speciālas aizsardzības automašīnas virsbūves krāsas segums zaudē savu sākotnējo spožumu, parādās sīkie skrāpējumi. Tagadēja situācija automobiļu ķīmijas tirgū ļauj aizsargāt automašīnas virsbūves segumu, pārklājot to ar keramisko pārklājumu jeb “šķidro stiklu”.

Kāpēc ir nepieciešams keramiskais pārklājums?

Automobiļa virsbūves krāsas segums tiek pakļauts ārējas vides negatīvai iedarbībai, jo nav tik izturīgs un ciets. Ķīmiskie reaģenti, smiltis, akmentiņi, putekļi, UV starojums – tas viss kaitē automašīnas virsbuvei. Šo nodarīto kaitējumu var noņemt ar profesionālo virsbūves pulēšanu, bet oriģinālais virsbūves segums nav bezgalīgs. Pēc 4 abrazīvām pulēšanām rūpnīcas segums sasniedz savu minimālo biezumu. Tālākie darbi novedīs pie skumjām sekām.

Keramiskais pārklājums ir nepieciešams auto virsbūves seguma ilgstošai un drošai aizsardzībai. Pēc aizsārgpārklājuma uzklāšanas veidojas aizsargplēve, kura netiek nomazgāta automašīnas mazgāšanas laikā kā arī ar atmosfēras nokrišņiem. Šim pārklājumam ir ilgstošs pašnotīrīšanas efekts, kas nodrošina gludumu, spožumu un krāsas piesātinājumu.

Salona ķīmiskā tīrīšana

Salona ķīmiskā tīrīšana ir viena no obligātām sastāvdaļām Jūsu automobiļa apkopes procedūrā.

Ķīmisko tīrīšanu var veikt ne tikai tad, kad automobiļa salons ir būtiski piesārņots. Rekomendējam veikt salona tīrīšanu regulāri, pasargājot sevi no mikroorganismu patogēnas iedarbības. Kā arī tīrs un svaigs automobiļa salons noteikti uzlabos Jūsu garastāvokli un liks justies komfortabli un mājīgi arī ceļā.

Ko var panākt ar salona ķīmisko tīrīšanu:

  • tiek likvidēti traipi, visa veida netīrumi un putekļi;
  • salona apdares materiāli kļūst spilgtāki, tiek atjaunota to krāsa;
  • svaiguma sajūta atrodoties salonā.